V ponuke je 21 nehnuteľností.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Využitie služieb realitných kancelárií je výhodou

Veľa ľudí nedôveruje sprostredkovaniu predaja, kúpy či nájmu nehnuteľností cez realitné kancelárie. Prečo?

Predstavte si situáciu, že sa rozhodnete predať svoju nehnuteľnosť v súkromnej inzercii.  Svedomito si pripravíte inzerát, nafotíte svoju nehnuteľnosť, fotky prípadne upravíte, aby vyzerali krajšie. Spíšete  všetky, len a len pozitívne informácie a inzerát zverejníte na dostupnom inzertnom portáli. Stačí na jednom. Po krátkom čase Vám začne vyzváňať telefón s ponukami realitných kancelárií, ktoré budú mať enormný záujem Vašu nehnuteľnosť predávať. Pripravte sa na to, že počet telefonátov sa bude zvyšovať. Budete mať pocit, že už je toho priveľa, to však ešte nie je ani začiatok. Nie je jednoduchšie tieto, povedzme starosti, priamo nechať na realitného makléra?

Po krátkom čase, prestanete registrovať kde sa Vaša nehnuteľnosť vlastne ponúka. Nedali ste na toto súhlas žiadnej realitnej kancelárii? Nevadí. Mnoho realitných spoločností na tieto záležitosti súhlas nepotrebujú, jednoducho si stiahnu inzerát z verejného zdroja a zaradia ho do svojej ponuky nehnuteľností. Fotky tak už nie sú v pôvodnej, podotýkame Vašej kvalite, Váš popis nehnuteľnosti je často upravený podľa potreby. Predajná cena sa pohybuje často krát úplne mimo tej, ktorú ste si predstavovali Vy. Nehnuteľnosť tak čistou náhodou nájdete aj u niekoho, kto sa vám vôbec neozval. Nechcete hodiť tieto starosti priamo na makléra?

Pozor, našiel sa záujemca! Čo ďalej? Komu tento možný kupujúci zavolá? Pôvodne Váš inzerát sa behom pár týždňov zmenil na pätnásť variant, každá iná, s iným popisom, rôznymi cenami. Myslíte, že tento možný záujemca bude mať práve ten pozitívny dojem aký mal Váš pôvodný inzerát? Nehnuteľnosť začala pôsobiť nedôveryhodne a cesta späť už nie je.

Ako majiteľ nehnuteľnosti tak už na začiatku rozmýšľajte nad tým, či neprenechať všetky tieto záležitosti na realitného makléra, realitnú kanceláriu. Vyhnete sa starostiam, ušetríte čas. Maklér tak bude exkluzívne zastupovať Vás ako predávajúceho.

V dnešnej dobe je súkromných inzerátov stále veľké množstvo, ľudia si neuvedomujú, aké výhody môže mať predaj či kúpa prostredníctvom realitných spoločností, ktoré pracujú v danej oblasti dostatočný čas a tak majú omnoho viac skúseností. Od prvotného stretnutia, cez nafotenie, inzerovanie, až po konečné spracovania potrebných dokumentov o predaji či kúpe, má tak vlastník alebo záujemca zabezpečený kompletný servis bez zbytočného stretu a starostí.

© Mgr. Martin Poláček, emReality,s.r.o.

 

Novinky a aktuality
Realitný maklér – Kariéra u nás Realitný maklér – Kariéra u nás Do nášho mladého kolektívu prijmeme na pracovnú...
Využitie služieb realitných kancelárií je výhodou Využitie služieb realitných kancelárií je výhodou Veľa ľudí nedôveruje...
Rušenie katastrálnych úradov Rušenie katastrálnych úradov Vláda Slovenskej republiky 24.8.2012 schválila návrh...
Exkluzívne relax pozemky Ako jediná realitná kancelária ponúkame na predaj exkluzívne pozemky v rezidenčnej loaklite...
Spustenie webu Spustili sme novú webovú prezentáciu našej realitnej kancelárie. Sme presvedčení, že u nás...
V krátkosti o nás

Spoločnosť emReality, s.r.o. má ambíciu viac ako len sprostredkovať predaj či prenájom nehnuteľnosti. Vzhľadom na členstvo v skupine emTeam sme pripravení poskytnúť Vám kompletné služby, vďaka ktorým môžte bývať alebo rozvíjať svoje podnikanie.

Vaše bývanie či nové sídlo sú pre nás prioritou.

 

Ing. Miloš Martinka
emReality, s.r.o.